Nakkilan liikunta- ja urheiluseurat

Viimeksi päivitetty 20.7.2021

Nakkilan Wisa ry, www.nakkilanwisa.fi
Puheenjohtaja Sirkku Kortesmaa, sirkku.kortesmaa@dnainternet.net
Sihteeri Terhi Ruohonen, terhiruohonen83@gmail.com

 

Nakkilan Vire ry, www.nakkilanvire.fi
Puheenjohtaja Jenni Jokinen, jenni.jokinen@hotmail.com

 

Nakkilan Nasta, www.nakkilannasta.fi
Puheenjohtaja Antti-Matti Kivelä, antti-matti.kivela@luviawood.fi
Varapuheenjohtaja Riku Aro, riku.aro@icloud.com
Sihteeri Toni Kukkula, toni.kukkula@outlook.com
Rahastonhoitaja Taija Vettenranta, takuparinen@gmail.com

 

Nakkilan keilailuliitto
Puheenjohtaja Ismo Heikintalo, ismo.heikintalo@wippies.com

 

Nakkilan Paterit ry, www.nakkilanpaterit.sporttisaitti.com
Puheenjohtaja Mika Palomäki, mika.palomaki@dnainternet.net
nakkilanpaterit@gmail.com

 

Nakkilan liikuntaseura, nakkilan.nv.sporttisaitti.com
Puheenjohtaja Liisa Hietaoja, liisa.hietaoja@gmail.com
Sihteeri Jaana Pelkonen, jaana.pelkonen@insta.fi

 

Trendi ladyt
Puheenjohtaja Pirjo Vastio, pirjo.vastio@nakkila.fi

 

Nakkilan seudun koskikalastajat
Puheenjohtaja Petri Harjula, nakkilanseudunkoskikalastajat@gmail.com

 

NTK Nakkila ry, www.ntknakkila.net
Puheenjohtaja Kari Raitanen, kari@ntknakkila.net
Sihteeri ja rahastonhoitaja Teppo Kivioja, teppo@ntknakkila.net

 

Nakkilan jääkolkkaajat ry
Puheenjohtaja Kari Lepistö, kari.lepisto@dnainternet.net

 

Nakkilan keilaajat ry (NakKe)
Puheenjohtaja Maileena Hakala
Sihteeri Heikki Sivu

 

Nakkilan shotokan-karate-do ry
Puheenjohtaja Lasse Kalliokorpi, lasse.kalliokorpi@gmail.com

 

Jele ry, www.jele.fi
Toiminnanjohtaja  Marko Nieminen, marko.nieminen@jele.fi

 

Nakkila Golf ry                  
Puheenjohtaja Juha Pölkki, juha.polkki@nakkilagolf.fi
Sihteeri Marika Seppälä, marikajseppala@gmail.com

 

Satakunnan Enduro Cup ry, www.satakuntaenduro.com                                              Veli-Matti Lehtinen, info@satakuntaenduro.com

 

Sata-ratsastajat RY
jasensihteeri.starat@gmail.com