Muut ryhmät

Viimeksi päivitetty 30.7.2021

Nakkilan koirakerho Ry
puheenjotaja Päivi Myllykoski, nakkilankoirat@gmail.com

 

Nakkilan kokoomus Ry
Puheenjohtaja Kelpo Ahola, kelpo.ahola@gmail.com

 

Nakkilan vasemmisto
Puheenjohtaja Anu Ahosmäki, anu.ahosmaki@nakkila.fi

 

Nakkilan työväenyhdistys ry
Puheenjohtaja Taija Vettenranta, taijavettenranta@gmail.com

 

Nakkilan Perussuomalaiset ry
Puheenjohtaja Sari Kalliokorpi, sari.kalliokorpi@gmail.com

 

Nakkilan keskustan kunnallisjärjestö
Puheenjohtaja Satu Lankinen, satu.lankinen@luukku.com

 

Nakkilan keskustan paikallisyhdistys
Puheenjohtaja Martti Lintikko

 

Nakkilan keskustan pohjoinen paikallisyhdistys
Puheenjohtaja Martti Pöysti

 

Pyssykankaan-, Matomäen- ja Hormiston kyläyhdistys ry
Pyssykankaantie 478, 29270 Hormisto
”Kolmen kylän talo”, Hormistontie 429, 29270 Hormisto

 

Ruskilan koulun tuki ry
Puheenjohtaja Tuire Metso, tuire.metso77@gmail.com

 

Matomäen koulun tukiyhdistys ry
(löytyy facebookista)

 

Tattaran koulun tuki ry
Puheenjohtaja Tiina Teinilä, tiina.teinila@gmail.com

 

Kirkonseudun koulun vanhempainyhdistys Naakku
Puheenjohtaja Anne-Mari Seppänen, anne-mari.seppanen@gmail.com

 

Viikkalan vanhemmat ry
Puheenjohtaja Satu Lahtonen, satu.lahtonen@gmail.com